Derksen Polska

Pracownik magazynu

  • Data publikacji:
  • 07-01-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Dla naszego Klienta- hurtowni surowców chemicznych poszukujemy:

Pracownika magazynu

Miejsce pracy: Gliwice (okolice ul. Tarnogórskiej)

Obowiązki:

- przyjmowanie i rozładunek dostaw, kompletowanie zamówień

- dbanie o porządek w magazynie

- przygotowywanie zamówień, etykietowanie, obsługa komputera

Oczekujemy:

- mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

- umiejętność obsługi komputera

- podstawowa znajomość języka angielskiego (poziom A2/B1)

- dyspozycyjność do przenoszenia paczek o wadze do 20kg

Oferujemy:

- stałą pracę na umowie o pracę

- wynagrodzenie początkowe od 2800 zł brutto w zależności od doświadczenia

- praca od poniedziałku do piątku w godz. 8-16

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt 517 491 707.