Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Pracownik magazynu (Komisjoner) - Niemcy, Bedburg, Niemcy

Praca bez znajomości języka niemieckiego w magazynie znanego sklepu z artykułami budowlanymi i elementami wyposażenia wnętrz!

Pracownik magazynu (Komisjoner) - Niemcy

Data publikacji:
11.1.2019
Miejsce Pracy:
Bedburg, Niemcy
Branża:
Logistyka / Magazyn

Opis stanowiska:
- Zbieranie zamówień przy pomocy skanera na wózkach EPT
- Wykonywanie bieżących prac magazynowych

Wymagania:
- Motywacja, chęć do pracy
- Poszukujemy kandydatów o dobrej kondycji fizycznej
- Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe EPT
- Ważne by pracownicy mieli prawo jazdy lub własny samochód, ale to nie jest warunek konieczny.

Oferujemy:
- Pewne wynagrodzenie - 10,13 euro/h
- Umowę o pracę tymczasową na prawie niemieckim
- Zakwaterowanie

Prosimy wysyłać CV na adres: pracaniemcy@ottopraca.pl

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku poniżej znajdziesz wszystkie informacje na temat tego, kto i w jakim celu będzie przetwarzać Twoje dane osobowe.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń