Concept Plus
Praca w Niemczech

Pracownik magazynu - obsługa zwrotów - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 28-04-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Pracownik magazynu (m) obsługa zwrotów ubrań - 12,98 € - Niemcy

Miejsce pracy Ibbenbüren

Zakres obowiązków:

  • Obsługa zwrotów zamówionych ubrań oraz dodatkowych akcesoriów (zegarki, buty)
  • Skanowanie towarów i wprowadzanie do systemu
  • Składanie ubrań i ich zapakowywanie
  • Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

  • Różnorodny zakres obowiązków
  • Nowoczesne miejsce pracy
  • Wynagrodzenie w wysokości 12,98 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
  • Komfortowe zakwaterowanie 59,15 euro tyg./os.
  • Wsparcie koordynatora

Wymagania:

  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Samodzielność, dokładność
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • Prawo jazdy mile widziane

Concept Plus Lublin

Zainteresowane osoby, proszę o wysłanie CV na adres mailowy.

Mail: kk@cp-personal.com

Tel: +48 505 865 179