Concept Plus Sp. z o.o.
Pracownik magazynu odzieży (k/m) – Niemcy – praca do 23.12.2021 i Święta w domu! Premia 150 €!

  • Data publikacji:
  • 18-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

Zakres obowiązków:
  • Pakowanie markowej odzieży i gadżetów
  • Komisjonowanie przy pomocy skanera
  • Ogólne prace magazynowe
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie w okresie przedświątecznym
  • Wynagrodzenie w wysokości 11,30 € brutto/h + 25% dodatku za pracę w nocy, nadgodziny, soboty po godz. 14.00 oraz + 50 % za pracę w niedziele
  • Premia w wysokości 150 € przy 100% frekwencji
  • Komfortowe zakwaterowanie
  • Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
  • Gotowość do pracy na 3 zmiany, także w soboty i niedziele
  • Zdolność do szybkiego przystosowywania się
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wytrzymałość fizyczna i sumienność
  • Prawo jazdy kat. B (własny samochód mile widziany)

Osoby zainteresowane pracą proszę wysłać CV na podany niżej adres mailowy, kontakt telefoniczny bądź o SMS o treści PRACA

Telefon: 504 581 042

Mail: as@cp-personal.com

Concept Plus Sp. Z o.o. Oddział Opole

KRAZ 11738