BB Sport GmbH & Co. KG
Jako ciągle rozwijająca się firma handlowa średniej wielkości, poszukujemy wsparcia dla naszego 45-osobowego zespołu pracowników. Za pośrednictwem naszej platformy internetowej www.dein-klettershop.de sprzedajemy szeroką gamę produktów do sportów górskich, outdoorowych i wspinaczkowych. Aby wzmocnić nasz zespół, szukamy w możliwie krótkim czasie:

Pracownik magazynu - pakowanie towarów praca na stałę (m/k) Bawaria, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 13-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • 84513 Töging am Inn, Niemcy
  • Stanowisko:
  • Magazynier

PRACOWNIK MAGAZYNU W PEŁNYM LUB NIEPEŁNYM WYMIARZE GODZIN PRACA NA STAŁĘ (m / k)

Zakres obowiązków:

- Komisjonowanie i pakowanie towarów

- Kontrola ilościowa towarów na magazynie i w programie magazynowym

- Załadunek i rozładunek samochodów dostawczych

Wymagane kwalifikacje:

- Mile widziane jest doświadczenie w pracy na magazynie

- Elastyczność i wytrzymałość

- Pracowitość i rzetelność

Oferujemy Ci:

- bezpieczną pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

- ciekawe i urozmaicone zadania

- bezpośrednie zwierzchnictwo

- zapewniamy zakwaterowanie w razie potrzeby

Zgłoszenie:

czekamy na Twoje pisemne zgłoszenie i zapraszamy wkrótce na rozmowę:

Söderbergstraße 14.

84513 Töging am Inn

Telefon: 08631 988200

Telefon - polskojęzyczna osoba: 0049 8631 9882033