Cpl Jobs

Pracownik międzynarodowej organizacji z językiem rumuńskim

Cpl Jobs jest częścią międzynarodowej grupy Cpl Resources, świadczącej usługi w zakresie rekrutacji i HR. Od lat pomagamy największym talentom rozwijać karierę, a czołowym firmom na polskim i europejskim rynku umożliwiamy znalezienie najlepszych specjalistów.
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Pracownik w międzynarodowej organizacji z językiem rumuńskim (m/k)

Zadania na stanowisku:
• Praca w jednym z działów: księgowość, sprzedaż lub obsługa klienta.
• Kontakt telefoniczny i meilowy w języku rumuńskim.
• Przetwarzanie dokumentacji i wprowadzanie danych do systemu.
• Przygotowywanie raportów.
• Ścisła współpraca z pozostałymi działami firmy.

Oczekujemy:
• Bardzo dobrej znajomości języka rumuńskiego i swobodnej komunikacji w tym języku.
• Komunikatywnej znajomości języka angielskiego.
• Znajomości pakietu Microsoft Office (Word, Excel, Outlook).
• Umiejętności interpersonalnych i komunikacyjnych.

Oferujemy:
• Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w ramach umowy o pracę.
• Firma zapewnia szkolenia i program wdrożeniowy dla nowych pracowników.
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
• Grupowe ubezpieczenie.
• Prywatną opiekę medyczną dla ciebie i twojej rodziny.
• Plan emerytalny w całości opłacony przez przyszłęgo pracodawcę.
• Dofinansowanie do karty Multisport.
• Cotygodniowa dostawa świeżych owoców.
• Liczne wydarzenia, imprezy integracyjne i wiele innych.