Randstad Polska Sp. z o.o.
Poszukujesz pracy na jedną zmianę? Masz zdolności manualne? Mieszkasz w Świebodzicach lub okolicy? Oferujemy zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku.

pracownik montażu -> 1 zmiana

  • Data publikacji:
  • 25-08-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Świebodzice
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Oferujemy

- pracę na 1 zmianę w Świebodzicach

- pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

- atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia i umiejętności

- opiekę specjalisty Randstad wypłatę zawsze na czas umowa o prace tymczasową na okres próbny, później zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy

- benefity Randstad PLUS ( opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, tańsze bilety do kin

Zadania

- praca przy montażu szaf elektroenergetycznych: montaż mechaniczny lub elektryczny

- wykorzystanie dokumentacji technicznej (rysunek mechaniczny oraz elektryczny) zapewnienie zgodności montażu z wymaganiami klienta

- wykonywanie podstawowych prac ślusarskich: cięcie, wiercenie, wycinanie otworów

Oczekujemy

- wykształcenia o kierunku elektrycznym, mechanicznym, ślusarskim - mile widziane

- dokładności i precyzji w wykonywaniu czynności umiejętności posługiwania się elektronarzędziami

- podstawowej znajomości rysunku technicznego

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47