Multi Work Nederland
Praca za granicą, myjnia samochody ciężarowe

PRACOWNIK MYJNI TRUCK

Dla jednego z naszych klientów prowadzących jedną z większych w  Holandii sieć myjni Truck oferującej kompleksowe i profesjonalne usługi mycia pojazdów szukamy stałych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Veghel
Jeśli szukasz stałej pracy w firmie dynamicznie rozwijającej swój biznes dołącz do nas!

Oferujemy:

      Praca na pełen etat

      Dni robocze od poniedziałku do piątku

      Wynagrodzenie wypłacane w euro

      Dla chętnych możliwość pracy w godzinach nadliczbowych

      Umowa holenderska w języku polskim

      Stawka 10.00 – 11.00/h

      Dodatek wakacyjny

      Premia 8% po przepracowanym roku

      Praca od 8.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku

      Możliwość rozwoju

      Wdrożenie w zadania

      Praca na wysokiej klasy maszynach myjących oraz myjkach wysokociśnieniowych

Do Twoich zadań należeć będzie:

      Zewnętrzna i wewnętrzna pielęgnacja samochodów ciężarowych wg ustalonych standardów

      Obsługa maszyn myjni

      Dbanie o powierzony sprzęt

Czego oczekujemy od Ciebie:

      Lubisz pracować w zespole

      Jesteś elastyczny i dokładny

      Przyczyniasz się do miłej atmosfery

      Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym mile widziane, lecz nie   jest to warunek konieczny

      Gotowość do podjęcia pracy od zaraz

PRACUJ Z LIDEREM RYNKU!
Jesteś zainteresowany? Nie czekaj, Aplikuj już dziś! Prześlij CV , e-mail: jola@multiworknederland.hub.pl Masz pytania zadzwoń! +31686 476 401