biuro prawno-rachunkowe "CERTYFIKAT"
Biuro prawno-rachunkowe "CERTYFIKAT" zatrudni osobę na stanowisko: PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY

Pracownik na stanowisko administracyjno-biurowe

  • Data publikacji:
  • 19-11-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Gdańsk, Wrzeszcz
  • Stanowisko:
  • Sekretarka / Sekretarz

Oferujemy:

  • praca od poniedziałku do piątku
  • pełen etat
  • umowa o pracę
  • terminowe wynagrodzenie
  • bardzo dobrą atmosferę

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie sekretariatu i biura
  • obsługa sprzętów biurowych
  • archiwizacja dokumentów
  • obsługa poczty
  • bezpośrednia obsługa klienta
  • prowadzenie wewnętrznych ewidencji rozliczeniowych

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • bardzo dobra obsługa komputera
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań
  • komunikatywność
  • punktualność
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 600 025 663 lub przesłanie CV, zawierające zgodę na przetwarzanie danych osobowych, na maila.