East Power Sp. z o.o

Pracownik - Obróbki mięsa wieprzowego - Praca Niemcy

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:
Pracownik - Obróbki mięsa wieprzowego

Miejsce pracy Niemcy: środkowe Niemcy okolice Northeim 37154

Opis stanowiska:

  • Obróbka mięsa wieprzowego – praca z nożem,
  • Wolne dni od pracy: piątek, sobota i niedziela - możliwość zjazdu do PL.

STAWKA podstawowa: 10,50 euro netto/h "na rękę" po wszystkich odliczeniach (€15,50 brutto). Min. 40godz. tygodniowo - plus planowane nadgodziny. Zarobki miesięczne 2100 EUR netto (przy 50h) = 3100 eur brutto/mc.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność posługiwania się nożem,
  • Dokładność oraz sumienność,
  • Własne auto na wyjazd - mile widziane,
  • Znajomość języka niemieckiego - mile widziana

Zapewniamy:
- Umowę o pracę,
- Pełne składki chorobowe, zdrowotne, ubezpieczenie członków rodziny, zwroty podatków z Niemiec,
- Praca w pełnym wymiarze godzinowym z możliwością wyrobienia nadgodzin. Możliwość wysokiej liczby godzin,
- Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki,
- Więcej „na rękę” dzięki pracy przez naszą agencję,
- Zakwaterowanie: zorganizowane przez pracodawcę. Mieszkanie w pełni wyposażone, pokoje max. 2 osobowe, blisko zakładu pracy,
- Świadczenia socjalne - m.in. zasiłek rodzinny Kindergeld,
- Możliwość stałego, długoterminowego zatrudnienia w Niemczech,
- Oferta dotyczy pracy tymczasowej na warunkach niemieckich,
- Stałą pomoc i opiekę Agencji Pracy w trakcie zatrudnienia: organizację wyjazdu, załatwianie wszystkich formalności, jak i stałą pomoc językową koordynatora w czasie pracy oraz zespołu naszej agencji.

Nr telefonu:

Kasia: +48 575 440 254

Ewa: +48 530 844 775

Sylwia: +48 570 440 105

Roksana: +48 535 645 485