House of Jobs GmbH
Agencja pracy House of Jobs, z siedzibą w Wolnzach, obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik obsługi maszyn na stolarni k/m

Twoje obowiązki:

  • Obsługa maszyn stolarskich (strugarki, frezarki)
  • Produkcja wyrobów nowoczesnych konstrukcji drewnianych
  • Sortowanie surowców i gotowych wyrobów
  • Terminowa realizacja zamówień

Pracodawca oczekuje:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe ( stolarz, cieśla)
  • Gotowości do pracy zmianowej (system dwuzmianowy)
  • Technicznych zdolności manualnych
  • Prawa jazdy i samochodu

Komunikatywnej znajomości języka niemieckiego

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 13 euro brutto/h + dodatki (10-20 euro diety netto za każdy przepracowany dzień i dodatki zmianowe)
  • Zakwaterowanie płatne
  • Niemiecką umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
  • Pełny pakiet socjalny
  • Pomoc ze strony House of Jobs

Brzmi ciekawie? W takim razie aplikuj już teraz- wszystkie szczegóły omówimy telefonicznie pod numerem +48 722 004 929

Możesz także wysłać Swoje CV na adres: info-polen@houseofjobs.de