DGP Dozorbud
Praca dodatkowa

Pracownik ochrony

Firma zatrudni na umowę zlecenie Pracownika Ochrony na 1/3 etatu we Wrocławiu

Praca w każdą sobotę i 1 dzień w tygodniu około 40-80 godzin miesięcznie

Zakres zadań:

• Ochrona mienia

• Obserwacja osób

• Obchody

Wymagania:

• Niekaralność

• Doświadczenie

• Sumienna realizacja obowiązków służbowych

• Zaangażowanie w wykonywanej pracy

Osoby zainteresowane proszę o kontakt - 69*******30 - od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-15:00

Wyrażasz zgodę, aby DGP Security Partner Sp. z o.o. ul. Jesionowa 9A 40-159 Katowice przetwarzał Twoje dane osobowe, podane w złożonych przez Ciebie dokumentach, niezbędnych przy realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji , selekcji i archiwizacji w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Administratorem Twoich danych jest www.grupadgp.pl/klauzula-informacyjna-dgp-security/