Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Pracownik ochrony - Czołowo, Krajkowo

Data publikacji:
6.12.2018
Miejsce Pracy:
Krajkowo
Branża:
Ochrona Osób i Mienia

Agencja ochrony Impuls Security poszukuje pracowników na stanowisko pracownika ochrony w CZOŁOWO (KOMBUS)

Praca w godzinach od 22:00 do 6:00 na 1/2 etatu

Obowiązki:

- dozór powiezonego mienia
- wykonywanie obchodów terenu
- rejestr zdarzeń

Oczekujemy:
- aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności (mile widziane)
- niekaralności
- mile widziane doświadczenie w ochronie

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę
- wsparcie koordynatora obiektu
- terminowo wypłacane wynagrodzenie

Kontakt 531 533 200 lub 517 574 235

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń