Impuls Security Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Pracownik ochrony-dozoru BRODZISZEWO

Wielkopolska Agencja Ochrony o wielotetnim stażu działania zatrudni pracowników na stanowisko:

PRACOWNIKA OCHRONY - DOZORU

Miejsce pracy:

  • BRODZISZEWO - zakład przemysłowy: słuzby 12 godzinne,

Zadania:

  • ewidencja ruchu osobowego i samochodowego na obiekcie,
  • obchody terenu ochranianego,
  • rejestr zdarzeń na terenie,
  • kontrola pracowników.

Oczekujemy:

  • niekaralność – warunek konieczny,
  • orzeczenie o niepełnosprawności – mile widziane,*
  • sumienność oraz dyspozycyjność, spostrzegawczość,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie atutem.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, służby w godzinach 6:00-18:00 oraz 18:00-6:00,
  • umowa o prace - 1/1 etatu,
  • wynagrodzenie zawsze w terminie,
  • szkolenie wstępne i umundurowanie.

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu:  785-191-533   , od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00.

Klauzula informacyjna dla kandydatów do pracy

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma IMPULS SECURITY POLSKA Sp. z o.o., Sp. K. z siedzibą w Poznaniu pod adresem ul. Podmiejska 2, 61-357 Poznań.

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji i przyszłych rekrutacji.

3. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty przetwarzające je na nasze zlecenie oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.

4. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji

5. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.

6. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

7. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

* Pracodawca realizuje obowiązek wynikający z art. 21 i 33 ust. 7b ustawa o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych z dnia 27 sierpnia 1997