Impuls Security Polska Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik ochrony - dozoru Poznań

Data publikacji:
29.3.2019
Miejsce Pracy:
Poznań
Branża:
Ochrona Osób i Mienia
Stanowisko:
Pracownik Ochrony / Ochroniarz

Agencja Ochrony zatrudni osoby do pracy na stanowisko:
PRACOWNIK OCHRONY - DOZORU
Miejsce pracy Poznań - (Naramowice/Grunwald/Starołęka/Garbary) – obiekty administracyjne/osiedla mieszkaniowe.

Wymagania:
• orzeczenie o niepełnosprawności (mile widziane),
• niekaralność (warunek konieczny),
• wysoka kultura osobista,
•.atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy.

Obowiązki:
• ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
• regularne dokonywanie obchodów - także w godzinach nocnych,
• rejestr zdarzeń na obiekcie.

Oferujemy:
• pracę od zaraz!
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• szkolenie wstępne, niepełne umundurowanie,
• zawsze terminowe wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem: 531 533 200 ,

od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń