Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Pracownik ochrony - Krzywiń, Krzywiń

Data publikacji:
12.7.2018
Miejsce Pracy:
Krzywiń
Branża:
Ochrona Osób i Mienia

Agencja ochrony zatrudni osoby na stanowisko:
Pracownik ochrony - dozoru na obiekcie przemysłowym
Miejsce pracy: Krzywiń
Służby 12-godzinne (7.00-19.00-7.00)

Obowiązki:
- ewidencja gości
- ewidencja pojazdów
- wykonywanie obchodów
- ochrona mienia kontrahenta bez dodatkowych prac gospodarczych.

Oczekujemy:
- niekaralności
- mile widziane doświadczenie w ochronie oraz orzeczenie o niepełnosprawności

Zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie
- umowę o pracę/umowę zlecenie
- wsparcie koordynatora obiektu
- terminowo wypłacane wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00 pod podanymi numerami telefonów:
517 - 574 - 235 lub 531-533-200

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń