Katarzyna Michalak
Poszukujemy osoby na stanowisko: pracownik ochrony obiektu handlowego

Pracownik ochrony - nie wymagamy doświadczenia ! Pilne !

Data publikacji:
12.2.2019
Miejsce Pracy:
Swarzędz, Koziegłowy
Branża:
Ochrona Osób i Mienia

Poszukiwani pracownicy ochrony !!!

Szukamy również studentów, emerytów, rencistów oraz osób z orzeczeniem o niepełnosprawności !!

miejsce pracy: Swarzędz Carrefour lub Koziegłowy
praca w godzinach 6.30-21.30

Oczekiwania:
-niekaralność
-sumienność
-chęć podjęcia pracy od zaraz
-dyspozycyjność

Zadania:
-obserwacja sali sprzedaży za pomocą monitoringu
-interweniowanie w przypadku kradzieży
-przyjmowanie dostaw
-inne prace zlecone przez kierownika

Oferujemy:
-pracę od zaraz
-stabilne zatrudnienie
-elastyczny grafik
-szkolenie wstępne i umundurowanie
-pracę w miłym zespole

Jesteś zainteresowany ? Prześlij nam swoje CV lub zadzwoń pod numer 605 834 371

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń