Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Pracownik ochrony z orzeczeniem, Komorniki

Data publikacji:
6.12.2018
Miejsce Pracy:
Komorniki
Branża:
Ochrona Osób i Mienia

Impuls Security Polska - firma o ugruntowanej pozycji na rynku, prowadząca działalność w zakresie profesjonalnej ochrony osób i mienia, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Ochrony – Dozoru
Miejsce pracy: Komorniki, Plewiska

Obowiązki:
- dozór powierzonego mienia,
- ewidencja pojazdów i osób,
- prowadzenie książki zdarzeń,
- regularne dokonywanie obchodów.

Wymagania:
- niekaralność
- orzeczenie o niepełnosprawności

Mile widziane:
- doświadczenie w pracy w ochronie.

Oferujemy:
- umowę o pracę
- przeszkolenie i umundurowanie,
- opiekę koordynatorów,
- zmianowy system pracy,
- terminowo wypłacane wynagrodzenie.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr telefonu: 517 - 574 - 235 lub 500 - 307 - 402

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń