SILVERBACK Polska Sp.z o.o.
SilverBack - Napędzamy strategiczne inwestycje w Europie

Pracownik ogólnobudowlany

Obecnie poszukujemy: Pracowników ogólnobudowlanych

Miejsce pracy: Szwecja

Obowiązki:

  • Wykonywanie prac ogólnobudowlanych
  • Wykonywanie dodatkowych obowiązków na placu budowy
  • Współpraca z innymi pracownikami
  • Utrzymanie porządku na placu budowy

Wymagania:

  • Doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • Mile widziane wykształcenie w zakresie prac budowlanych
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym - warunek konieczny

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Pracę w systemie rotacyjnym (terminowe zjazdy do kraju)
  • Wsparcie koordynatorów oraz pracowników administracyjnych przez cały okres zatrudnienia
  • Nieodpłatne zakwaterowanie w pojedynczym pokoju
  • Nieodpłatne loty rotacyjne
  • Nieodpłatny transport na terenie kraju pracy
  • Organizacja wszystkich niezbędnych formalności
  • Pakiet socjalny

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami już dziś.

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia (KRAZ) : 16693

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.