Jobforce Sp. z o.o.

Pracownik ogólnobudowlany (malowanie, płytki, ścianki) - bez znajomości języków

  • Data publikacji:
  • 24-06-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Norwegia, Oslo
  • Stanowisko:
  • Płytkarz / Glazurnik / Kafelkarz
Opis stanowiska

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego: +48510281546 / +48517521063 lub mailowego cv@jobforce.pl

Aktualnie dla naszego Norweskiego klienta poszukujemy kafelkarzy/płytkarzy. Znajomość języków obcych nie jest wymagana.
Zakres obowiązków:

  • demolka,
  • stawianie nowych konstrukcji, montaż k-g,
  • malowanie,
  • układanie płytek.
Wymagania stanowiska
  • doświadczenie min. 5 lat na stanowisku płytkarz i w innych drobnych pracach remontowych (remonty łazienek)
  • prawo jazdy kat. B
  • pozytywne referencje od poprzednich pracodawców lub zleceniodawców
  • uczciwość, chęci do pracy
Oferujemy
  • legalną stałą pracę i umowę o pracę na czas nieokreślony w norweskiej firmie (nie delegacja z Polski!)
  • przygotowanie dokumentacji i pomoc w wyrobieniu norweskiego numeru podatkowego
  • feriepenger (pieniądze wakacyjne). Feriepenger (10,2%) jest wypłacane raz w roku (czerwiec/lipiec) i jego wysokość zależy od przepracowanych godzin na przełomie całego roku
  • pełne ubezpieczenie
  • dodatek na dzieci przysługujący wg prawa norweskiego
  • zorganizowane zakwaterowanie – pokoje jednoosobowe, WiFi, wspólna kuchnia i łazienka (wyposażone), koszt 5000 kr/mies + prąd
  • stawkę godzinową –  220 kr/h brutto
  • 37,5h roboczych tygodniowo + nadgodziny (avspasering)
  • darmowe ubrania i narzędzia zapewnione przez pracodawcę od pierwszego dnia współpracy
  • samochód służbowy

Wyślij do nas swoje CV, odezwiemy się w możliwie najszybszym terminie!