Aktualnie dla Naszego klienta w Holandii prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik szklarni.

Praca w Holandii . Pracownik ogrodnictwa szklarniowego 11,75 €

  • Data publikacji:
  • 21-04-2023
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia
  • Wynagrodzenie:
  • 11,75 e brutto/h
  • Stanowisko:
  • Rolnik
OPIS STANOWISKA

     Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik szklarni.

Do głównych obowiązków należą: sadzenie , uprawa, pielęgnacja , zbiory, ścinanie oraz inne czynności wykonywane w szklarni z warzywami (pomidory, ogórki, rzodkiewka i papryka) oraz kwiatami.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

WYMAGANIA

  •  znajomość jęz. angielskiego minimum w stopniu A1/A2

  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie

  • Silna motywacja do pracy

  • Mile widziane prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność na dłuzszy okres czasu

  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

  • CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)

OFERUJEMY

  • Zakwaterowanie NL

  • Ubezpieczenie NL

  • Serwis (opieka polskich rezydentów)

  • Bezpłatny transport do pracy (powyżej 10 km od miejsca zamieszkania do pracy)

  • Dodatek dla kierowców aut służbowych + 0,60 eur brutto do godziny
  • Płacę 11,75 eur brutto/h (powyżej 20 lat)  + dodatek wakacyjny 8%

  • Wypłaty w systemie tygodniowym

  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

  • Praca od poniedziałku do piątku + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w soboty

Agencja Pośrednictwa Pracy

"WIATRAK-JOBS" (KRAZ 14959)

(oferta pracy tymczasowej).

Web: www.wiatrak-jobs.pl

Biuro Piła ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła

Biura czynne:

Pon-Pt w godzinach 9:30-16:30