Flexcraft

Pracownik pakowania kosmetyków

  • Data publikacji:
  • 06-05-2021
  • Miejsce Pracy:
  • Holandia, Stavenisse
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273

Miejsce pracy: Holandia, Stavenisse

Zakres obowiązków:

  • Kontrola jakości oraz pakowanie wyrobów kosmetycznych i chemicznych.
  • Sortowanie produktów
  • Zabezpieczenie oraz przygotowanie towarów do transportu
  • Układanie na paletach
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy.

Mile widziane prawo jazdy kat. B i znajomość języka angielskiego, ale nie jest to warunek konieczny!

Gwarantujemy:

  • Nie wymagamy doświadczenia (może to być nawet Twoja pierwsza praca!)
  • Cotygodniowe, regularne wypłaty.
  • Pomoc koordynatora w dopełnieniu wszelkich formalności.
  • Dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy).
  • Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (na miejscu wi-fi!).
  • Ubezpieczenie.
  • Możliwość współpracy na długi okres czasu.
  • Organizację przejazdu do Holandii.
  • Możliwość zatrudnienia na polską umowę!

Zapraszamy do współpracy. Dysponujemy wieloma ofertami pracy
(szklarnie, magazyny, produkcja).

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na adres e-mail:

praca@flexcraft.pl lub kontakt telefoniczny

pod numerem 0048 515 041 849 Dagmara