Probet
Pracownik pomocniczy produkcji

  • Data publikacji:
  • 05-04-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bielsko-Biała, ul. Konwojowa
  • Wynagrodzenie:
  • 1700 netto/ 1800 netto

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób chcących podjąć pracę na stanowisku: Pracownik pomocniczy produkcji.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała, ul. Konwojowa

• ZAKRES OBOWIĄZKÓW :
~ Wykonywanie prac porządkowych na produkcji.
~ Wykonywanie drobnych prac porządkowych na zewnątrz

Godziny pracy: poniedziałek - piątek: 06:00 - 14:00; 14:00 - 22:00

• WYMAGANIA :
~ Orzeczenie o niepełnosprawności.
~ Doświadczenie na podobnym stanowisku lub jako pracownik gospodarczy ( mile widziane )
~ Chęci do pracy

• OFERUJEMY :
~ Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku .
~ Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
~ Pracę na dwie zmiany, weekendy wolne,
~ Wynagrodzenie: 1700 zł netto / 1800 zł netto ( do wypłaty)
~ Terminowość wypłat wynagrodzeń.

Cv wraz z informacją o stopniu niepełnosprawności proszę przesłać na adres a.zarzycka@probet.info.pl lub proszę o kontakt pod podanym numerem telefonu 797198122