Agencja Pracy Job4you Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10 43-100 Tychy

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 13-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Kobiór

Miejsce pracy: Kobiór

Agencja Pracy Job4You (numer licencji 16753) poszukuje osób do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:

- praca przy małych plastikowych elementach (szlifowanie, gładzenie, wyrównywanie papierem ściernym niedoskonałości)
- praca w systemie dwu zmianowym

Wymagania:

- umiejętność pracy w grupie
- zdolności manualne

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (z możliwością późniejszego przejścia na umowę o pracę u danego klienta)
- wynagrodzenie 2.100 zł brutto
- pracę od zaraz

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres rekrutacja@e-job4you.eu z dopiskiem :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje Pracy Job4you Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10, Tychy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

W tytule maila proszę o dopisek – Pracownik produkcji Kobiór

Kontakt telefoniczny 519-053-904 w godzinach 08:00-16:00

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.