Agencja Pracy Job4you Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10 43-100 Tychy

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 13-03-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Myszków

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn i urządzeń produkcyjnych

Miejsce pracy: Myszków

Wyślij CV na : rekrutacja @e-job4you.eu

Zakres obowiązków:

-nadzorowanie maszyn w procesie produkcyjnym
-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania:

- dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym
- zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
-praca w systemie 4 - ro brygadowym
-przeszkolenie do wykonywania powierzonych zadań
-stała opieka konsultanta

-podstawa 2500.00 zl
- premia uznaniowa 300zł brutto/m-sc
- ekwiwalent za pranie i środki 40,00zł + 20.00zł

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV z dopiskiem :
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Agencje Pracy Job4you Sp. z o.o. Al. Jana Pawła II 10, Tychy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016r., poz. 922). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

W tytule maila proszę o dopisek - Operator maszyn Myszków

Informujemy że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Kontakt telefoniczny w godzinach 08:00-15:00

Agencja Pracy Job4You (numer licencji 16753)