Manpower
Praca od zaraz!

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 05-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź

Manpower to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Numer ref. PPI/037/MZA

  • Łódź

Zadania:

  • Docinanie kabli światłowodowych
  • Wzrokowa kontrola jakości
  • Kompletowanie zamówień

Wymagania:

  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy z małymi elementami

NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w systemie 3-zmianowym pon-pt
  • Darmowy dojazd do Strykowa
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 2800 zł brutto za etat
  • Dofinansowanie do obiadów - 5 zł do jednego obiadu na dzień (stołówka pracownicza w zakładzie)
  • Ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport i inne benefity

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Agencja zatrudnienia nr 412.

Zapraszamy do składania aplikacji przez nasz link: https://www.manpower.pl/szukaj-pracy/oferty-pracy/?ad_name=pracownik-produkcji&ad_id=6478