Agencja Pracy Refinanse
Agencja Pracy Refinanse (11191), poszukuje kandydatów do pracy w firmie produkcyjnej na terenie Parku Przemysłowego w Bydgoszczy, będącej liderem na rynku w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Poszukujemy pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji- nie wymagamy doświadczenia!

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 05-07-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Bydgoszcz

Oferujemy:
Atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe wzrastające ze stażem pracy.
Wysokie premie (regulaminowa i uznaniowa).
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych.
Długoterminową pracę w pełnym wymiarze godzin na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośrednio w zakładzie w późniejszym okresie.
Szkolenie stanowiskowe.
Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Opis stanowiska:
Praca przy obsłudze maszyn wtryskowych lub przy pomocy wózka paletowego (nie wymagane uprawnienia).
Wstępna kontrola jakości wyprodukowanego produktu.
Segregowanie, opisywanie i pakowanie detali.
Wypełnianie dokumentacji
Praca w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym.

Wymagania:
Nie wymagamy doświadczenia oraz uprawnień.
Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
Dbałość, o jakość wykonywanej pracy.
Dyspozycyjność.

Oferta kierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.