Randstad Polska Sp. z o.o.
Dla naszego klienta z branży tworzyw sztucznych poszukujemy kandydatów na stanowisko pracownik produkcji. Chcesz dołączyć do zespołu? Aplikuj już dziś!

pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 22-08-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Dąbrowa Górnicza
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie do 1000 zł brutto miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (poszukujemy osób, które będą pracować bezpośrednio w strukturach firmy)
  • premia za polecenie kolejnych pracowników (700 zł netto)
  • paczki świąteczne, paczki Mikołajkowe, owocowe poniedziałki
  • dla najlepszych pracowników kurs OWW finansowany przez pracodawcę

W ramach programu benefitów Randstad Plus nasi pracownicy mogą korzystać z :

  • karty MultiSport
  • prywatnej opieki medycznej Medicover
  • kodów rabatowych z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych
  • zniżek na zakupy on-line w sklepach, kawiarniach, pizzeriach
  • zniżek na bilety do kina, teatru oraz na inne wydarzenia kulturalne

oczekujemy:

  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym równoważnym
  • zaangażowania i chęci do pracy
  • zmysłu technicznego

zadania:

  • obsługa maszyn i urządzeń
  • praca przy linii produkcyjnej
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • wizualna kontrola jakości produktu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47