Gabriela Rzemień
Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowiska produkcyjne.

Pracownik produkcji

Praca na produkcji
Miejsce pracy: 68219 Mannheim

Obecnie dla naszego zaufanego klienta poszukujemy chętnych osób do pracy na produkcji. Firma zajmuję się produkcją standów produktowych, ekspozytorów i stojaków reklamowych.

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie + premie miesięczne w zależności od wydajności,
• możliwość długotrwałej współpracy,
• umowa bezpośrednio z niemieckim pracodawcą,
• wsparcie na każdym etapie rekrutacji, a także pomoc w sprawach organizacyjnych,
• opiekę polskiego Koordynatora na czas trwania kontraktu

Obowiązki:

• montaż poszczególnych części/ elementów,
• czynności pomocnicze związane z pracą na taśmie

Wymagania:

• zmysł techniczny,
• sprawność fizyczna,
• gotowość do pracy na dwie zmiany

Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego +48 572 057 775