Asistwork Sp. Z o.o.
Poszukujemy pracowników dla znanego i cenionego na międzynarodowym rynku lidera oraz innowatora w zakresie produkcji maszyn do przygotowywania powierzchni, który zatroszczy się o Twój rozwój.

Pracownik produkcji

  • Data publikacji:
  • 09-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Golina k. Jarocina
  • Wynagrodzenie:
  • 4350 pln brutto/msc
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Lokalizacja: Golina k. Jarocina

Stanowisko: Pracownik produkcji

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prasy

  • Operowanie wycinarką krawędziową

  • Kontrola stanu technicznego urządzeń

  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagamy:

  • Motywacji do pracy i nauki

  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy w systemie zmianowym

  • Mile widziane znajomość podstawowych zagadnień technicznych oraz umiejętność posługiwania się obrabiarką CNC

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą

  • Wynagrodzenie 4000 zł/msc brutto na start

  • Premię za dyspozycyjność 350 zł brutto

  • Cykliczne podwyżki – pierwsza już po 3 miesiącach

  • Pełne wdrożenie

  • Regularne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość odbycia kursu CNC w ramach podnoszenia Twoich kwalifikacji

  • Szansę na rozwój oraz zdobycie nowych umiejętności – brak doświadczenia nie jest przeszkodą, wszystkiego Cię nauczymy !

  • Dodatkowy pakiet ubezpieczeniowy

  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14; 18-2) lub 3-zmianowym (6-14; 14-22; 22-6)

  • 40 minutową przerwę wliczoną w czas pracy

  • Dla chętnych możliwość pracy w nadgodzinach