Persona-Direktservice Sp z o.o.
Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Pracownik Produkcji Czechy

  • Data publikacji:
  • 31-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Czechy

Agencja pracy, Persona-Direktservice Sp. z o. o., zajmująca się zatrudnianiem osób do pracy za granicą, poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

(Miejsce pracy: Czechy, Kvasiny)

Obowiązki:

- obsługa linii/stanowisk produkcyjnych

- montaż elementów foteli samochodowych

Wymagamy:

- chęci do pracy

- dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej

- gotowości do zmiany miejsca zamieszkania

- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym

- nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy:

- zatrudnienie długoterminowe (czeska umowa o pracę na 1 rok z możliwością przedłużenia)

- wynagrodzenie 2800 – 3200 zł netto/m-c (po przeliczeniu z CZK)

- dodatki za pracę w godzinach nocnych, w weekendy, za nadgodziny etc.

- darmowe zakwaterowanie

- zwrot kosztów przejazdu na terenie Czech

- zniżki na posiłki

- opiekę koordynatora

Aby aplikować należy przesłać do nas swoje cv: info@persona-direktservice.pl. W tytule prosimy podać nr ref.: 01/2017/CZ/PP/…

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Więcej informacji pod nr tel.: 792-488-288, 533-105-666 i 571-255-502 (biuro czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 17:00)

Do zgłoszenia należy dołączyć klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."