Randstad
Praca na produkcji bez wymaganego doświadczenia

Pracownik Produkcji->darmowy transport->dofinansowanie do posiłków

  • Data publikacji:
  • 26-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Stryków
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Praca na produkjci bez wymaganego doświadczenia

Aplikuj, zadzwoń bądź wyślij sms o treści Operator na numer 663 984 465 - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Miejsce pracy – Stryków

oferujemy

  • stabilna praca - możlwiość zatrudnienia bezpośrednio przez zakład już po 3 miesiącach pracy!
  • darmowy dojazd z Łodzi, Łowicza, Konstantynowa Łódzkiego, Łęczycy, Ozorkowa, Zgierza, Głowna, Koluszek
  • bezpłatny parking pod zakładem
  • dofinansowanie do posiłków w restauracji pracowniczej - 8 zł/dziennie
  • opieka medyczna i karta sportowa w atrakcyjnej cenie
  • ciche i czyste miejsce pracy
  • Premie roczną

zadania

  • Kontakt z działem produkcji i magazynu
  • Obsługa maszyny do sortowania granulatu i utylizowania wadliwych kabli
  • Transport- obsługa paleciaka elektrycznego
  • Zasyp ręczny granulatu do przesortowania

oczekujemy

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie 24/7 (dniówki i nocki po 12 godzin, co drugi weekend pracujący)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku nie jest wymagane

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47