Partner Personaldienste Süd GmbH
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji - Deggendorf

  • Data publikacji:
  • 24-05-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy Deggendorf
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Nasz klient

• jest znaną firmą w przemyśle chemicznym, farmaceutycznym i tworzyw sztucznych. Dla naszego klienta poszukujemy pomocników w branży tekstylnej (k/m/*).

Twoje zadania

• Ustawienia i monitorowanie maszyn

• Komisjonowanie i pakowanie towarów

• Usuwanie zakłóceń maszyny

• Kontrola jakości

• Produkcja

• Proste czynności pomocnicze

Twój profil

• Dokładny i czysty sposób pracy

• Doświadczenie jako pracownik prodkucji – mile widziane

• Gotowość do pracy w systemie 4-zmianowym:

05:30 - 13:30 / 13:30 - 21:30 / 21:30 - 05:30 w rytmie 7-dniowym

• Dobra znajomość języka niemieckiego ( A2 / B1)

• Prawo jazdy kat. B i wlasny samochod – mile widziane

Oferujemy

• Możliwość pracy w znanej firmie

• Umowa o pracę na czas nieokreślony

• Od 9,79 € brutto/h - 10,13 € brutto/h w zależności od działu

• Dodatki zmianowe oraz dodatek niedzielny i świąteczny

• Długoterminowa praca z możliwością przejęcia przez klienta

• Bezpłatna odzież ochronna

• Bezpłatne kontrolne badania lekarskie

• Szybki i łatwy proces rekrutacji