Darmowe Oferty Pracy w Zarabiaj.pl

Oferta Pracy Pracownik Produkcji - Jastrzębie Zdrój, Jastrzębie Zdrój

Dla naszego klienta - międzynarodowej, renomowanej firmy produkcyjnej w związku z intensywnym rozwojem - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji - Jastrzębie Zdrój

Data publikacji:
11.7.2018
Miejsce Pracy:
Jastrzębie Zdrój
Branża:
Produkcja

Pracownik Produkcji

Miejsce pracy: Jastrzębie Zdrój

Nr ref. PP/18

Nie wymagamy doświadczenia zawodowego – wystarczą chęci do pracy i gotowość do szkoleń!

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i procesów produkcyjnych,
  • kontrola przepływu procesów produkcyjnych,
  • bieżące wsparcie produkcji.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • chęci do pracy,
  • umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę bezpośrednio z firmą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie (16 zł brutto/h + dodatek za system oraz dodatek za nocki
    + atrakcyjna premia kwartalna),
  • umowa na czas nieokreślony możliwa jeszcze w pierwszym roku zatrudnienia,
  • szkolenia związane ze stanowiskiem pracy oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • dodatkowe świadczenia z funduszu świadczeń socjalnych,
  • dobrą atmosferę w pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

  • Nie przelewaj ani nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń