SMS Personal

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka – praca blisko granicy

  • Data publikacji:
  • 26-01-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Blankenfelde koło Berlina
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji
Zakres obowiązków:
  • Pakowanie i przepakowywanie produktów mięsnych oraz serów
  • Krojenie produktów i przekładanie do pojemników
  • Odważanie produktów
  • Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
  • Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,70 € brutto/h - zarobki według taryfy płac BAP oraz dodatki i premie
  • Przyjazny system zaliczek
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • Składki i podatki odprowadzane w Niemczech
  • Komfortowe zakwaterowanie
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wytrzymałość fizyczna
  • Gotowość do pracy na dwie zmiany
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego, ale niewymagana!
  • Prawo jazdy kat. B
  • Własny samochód

+48 794 093 788
a.slowik@smspersonal.de