Concept Plus
Praca w Niemczech

Pracownik produkcji (k/m) bez znajomości języka - również dla par!

Zakres obowiązków:• Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich• Kompletowanie i układanie na tackach zestawów dań gotowych – np. kurczak w przyprawach z warzywami• Odważanie produktów• Prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnychOferujemy:• Pracę od zaraz!• Terminowo wypłacane wynagrodzenie w wysokości 10,15 € brutto/h - zarobki oraz dodatki i premie według taryfy płac iGZ• Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)• Przyjazny system zaliczek• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich• Składki i podatki odprowadzane w Niemczech• Zakładowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej• Nie poniesiesz kosztów wydania książeczki sanepidowskiej (26€), jeżeli przepracujesz minimum 3 miesiące. • Zorganizowane, komfortowe zakwaterowanie (pokoje max. 2-osobowe) za ok. 59 € za tydzień• Tanie obiady w stołówce zakładowej• Bezpłatną odzież roboczą• Wsparcie polskiego koordynatora• Po 18 miesiącach możliwość zostania przejętym przez zakład i wzrost stawkiWymagania:• Umiejętność pracy w zespole• Wytrzymałość fizyczna• Gotowość do pracy dwuzmianowej• Mile widziany własny samochód Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy. Concept Plus Sp. z o.o. ul. 3 Maja 7/lok.120-078 Lublinlublin@cp-personal.com+ 48505865179