Concept Plus Sp. z o.o.

Pracownik produkcji (k/m) – Niemcy – PRACA NA OKRES ŚWIĄTECZNY DLA STUDENTÓW

  • Data publikacji:
  • 14-11-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Haren/Wietze (Dolna Saksonia)
  • Stanowisko:
  • Pakowacz

Studencie!

Ferie świąteczne już tuż tuż!

Chcesz dorobić z Concept Plus? Zarezerwuj miejsce już dziś!

ZWRACAMY KOSZT DOJAZDU DO NIEMIEC!!!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych i innych przerw od nauki.

Zakres obowiązków:

● Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
● Kontrola jakości
● Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Wymagania:

● Umiejętność pracy w zespole
● Wytrzymałość fizyczna
● Gotowość do pracy dwuzmianowej
● Mile widziany własny samochód

Oferujemy:

● Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!
● Umowę o pracę na warunkach niemieckich
● Studenci są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego
● Komfortowe warunki mieszkaniowe
● Wsparcie polskiego koordynatora

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Gdańska 36 | PL 85-006 Bydgoszcz
bydgoszcz@cp-personal.com | Tel. 052/522 80 50