Concept Plus
Pracownik produkcji (k/m) rozbiór mięsa wieprzowego – Holandia

Data publikacji:
18.4.2019
Miejsce Pracy:
Holandia
Branża:
Praca Fizyczna
Stanowisko:
Pracownik fizyczny

Agencja Pracy Concept Plus poszukuje dla swojego klienta z Zevenaar (Holandia) pracowników produkcji (k/m) na pełen etat.

Miejsce pracy: Zevenaar

Zakres obowiązków:

– Standardowe czynności przy obróbce mięsa
– Rozbiór mięsa wieprzowego – wykrawanie i czyszczenie jelit
– Praca przy taśmie
– Pakowanie produktów w skrzynki i kartony
– Przeprowadzanie kontroli jakości

Czego oczekujemy, jeżeli się zdecydujesz:

– Doświadczenia w zakresie przetwórstwa mięsa
– Mile widziana dobra umiejętność trybowania mięsa wieprzowego
– Umiejętności pracy w zespole, wytrzymałości fizycznej
– Rzetelności
– Gotowości do pracy zmianowej
– Prawo jazdy i własny samochód mile widziane

Oferujemy:

– Pewne zatrudnienie na dłuższy okres czasu
– 45 godzin tygodniowo
– Wynagrodzenie od 10 euro brutto/h
– Bezpłatną odzież roboczą
– Możliwość zostania przejętym przez zakład
– Zakwaterowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: Pracownik produkcji Holandia na adres e-mail:

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów
rzeszow@cp-personal.com | Tel. +48 17 878 7026

W razie pytań zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń