Dwabe sp. z o.o
Poszukujemy kandydata na stanowisko

Pracownik produkcji leków

  • Data publikacji:
  • 28-07-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Stryków (zapewniamy dojazd z Łodzi, Głowna, Zgierza)
  • Wynagrodzenie:
  • 4000-4200 brutto
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Czołowa firma z branży farmaceutycznej poszukuje pracowników działu wytwarzania leków.

Dzięki codziennej pracy i zaangażowaniu wspólnie realizują wyznaczone cele, jakimi są dbanie o zdrowie i poprawę życia innych. Zostań częścią tego zespołu - praca w farmacji to same korzyści!

Gwarantujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zasadnicze + dodatki (premie, karta VISA o wartości 300 złotych netto/ mc)
  • bony, paczki oraz prezenty okolicznościowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę multisport
  • pracę w nowoczesnym zakładzie
  • darmowy transport z Łodzi, Zgierza oraz Głowna
  • dodatkowe dni urlopu

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie procesów wytwarzania leków zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • realizacja zleceń produkcyjnych
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy i jakość wytwarzanych produktów

Wymagania:

  • odpowiedzialność i wysoka etyka pracy
  • umiejętność pracy zgodnie z procedurami / instrukcjami
  • znajomość MS Office

Miejsce pracy: Stryków - zapewniamy DARMOWY DOJAZD z wybranych lokalizacji!

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Uprzejmie informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych dla celów obsługi procesu rekrutacji jest Dwabe Spółka z o.o. z siedzibą w Łodzi przy ul. Wólczańskiej 73/3.

  • Nie przelewaj, nie wysyłaj pieniędzy potencjalnemu pracodawcy
  • Nie wysyłaj płatnych sms-ów np. w zamian za dodatkowe informacje o pracy
  • Nie podawaj wrażliwych danych, np. numeru karty kredytowej
  • Prosimy o zgłaszanie wszelkich prób oszustwa lub podejrzanych ogłoszeń