Manpower
Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów - Firmy SCANFIL Poland Sp. z o.o. oddział w Sieradzu (dawniej PARTNERTECH Poland Sp. z o.o.) poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji/ magazynu - praca na wakacje w SCANFIL

  • Data publikacji:
  • 18-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Sieradz

Miejsce pracy: Sieradz

Numer ref. PPR/056/MŁO

Oferujemy:

• Wynagrodzenie zasadnicze na start 2500 zł brutto
• Szkolenia wprowadzające dla nowych pracowników oraz opiekę trenera wewnętrznego podczas pierwszych tygodni pracy
• Przyjazną atmosferę pracy
• Bezpłatny transport na trasie Zduńska Wola-Sieradz, Złoczew-Sieradz

Poszukujemy:

• Chętnych do nauki (doświadczenie nie jest wymagane)
• Osób chętnych do pracy w systemie dwu- i trzyzmianowym
• Osób sumiennych, dokładnych, lubiących pracować w grupie

Zadania:

• Czynności pomocnicze na produkcji i magazynie - praca na linii montażowej, pakowanie oraz testowanie produkowanych urządzeń elektronicznych, kompletowanie materiałów niezbędnych do produkcji, dostarczanie komponentów na część produkcyjną

Zachęcamy do aplikowania! Dołącz do nas!
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Wystarczy przesłać swoje CV za pośrednictwem portalu lub dostarczyć CV do sekretariatu firmy Scanfil przy ul. Wojska Polskiego 107 w godzinach 8:00-16:00. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu 606 650 389.

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ManpowerGroup (ManpowerGroup Sp. z o.o., MP Transactions Sp. z o.o., MP Services Sp. z o.o., ManpowerGroup Solutions Sp. z o.o., Proservia Polska Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Prostej 68 w Warszawie, 00-838, MP Management Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Sienkiewicza 85/87, 90-057 w Łodzi wchodzących w skład ManpowerGroup; dalej jako Współadministrator Danych Osobowych) w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam/zostałem powiadomiona/powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym."

Oferta dotyczy pracy tymczasowej