Mondi Polska

Pracownik produkcji (maszyny) - umowa o pracę - bez doświadczenia !

  • Data publikacji:
  • 11-12-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Sady

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.

Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268.

Aktualnie dla naszego Klienta biznesowego – firmy produkcyjnej poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Pracownik Produkcji - obsługa maszyn

Miejsce pracy: Sady k. Poznania

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Na sam początek zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony,
  • Szansę objęcia stanowiska po okresie 6 miesięcy stałe zatrudnienie w strukturach Klienta (Szwedzkie przedsiębiorstwo o zasięgu międzynarodowym),
  • Okres szkoleniowo - wdrożeniowy przygotowujący do objęcia samodzielnego stanowiska,
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne, a po okresie 6 miesięcy dodatkowe benefity w postaci bogatego pakietu socjalnego karta sportowa, dofinansowanie do wakacji,
  • PREMIE oraz regularne podwyżki po przejściu do Klienta,
  • Możliwość zdobycia ciekawego stanowiska w rozwijającym się, stabilnym przedsiębiorstwie,
  • Poznanie technologii produkcji formatek sprężynowym do materacy,
  • Szansę na awans na stanowisko Operatora maszyn,
  • Możliwość dołączenia do zespołu zgranych pracowników.

Opis stanowiska:

  • Prace w dziale produkcji formatek sprężynowych,
  • Obsługa maszyn produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami firmy,
  • Nadzór oraz kontrola działania maszyn,
  • Zgłaszanie bieżących awarii maszyn,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu.

 Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wysokiej motywacji do realizacji postawionych celów produkcyjnych,
  • Chęci do współpracy długoterminowej,
  • Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych ,bądź fizycznych,
  • Kultury osobistej,
  • Wykształcenia min. zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pośrednictwem portalu lub na adres produkcja@mondi-polska.pl

W razie pytań: 509 280 303.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie.