ANTIDOTUM Agencja Zatrudnienia
Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się produkcją materiałów biurowych, poszukujemy Kandydatów do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji.

Pracownik produkcji materiałów biurowych praca stała lub sezonowa

  • Data publikacji:
  • 27-07-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Szczecin

Miejsce pracy: Przecław

Nr ref.: pmb/prz/2017

Zadania:

- montaż artykułów biurowych (segregatory, teczki, skoroszyty, notatniki, identyfikatory itp.)

Wymagania:

- sprawność manualna,

- dokładność,

- energiczność,
- pełnoletność.

Oferujemy:

- możliwość stałego lub sezonowego zatrudnienia (mile widziani uczniowie i studenci),

- zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie z możliwością późniejszego stałego zatrudnienia przez naszego kontrahenta,
- premię absencyjną oraz premię za osiąganie wyznaczonych wyników w pracy,

- pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku (w godzinach 6:00-14:00 / 14:00-22:00),
- możliwość pracy w godzinach 8:00 - 16:00 (dojazd we własnym zakresie)

- przyuczenie do pracy,
- zapewniony dojazd i powrót z centrum Szczecina darmowym autobusem pracowniczym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: praca.szczecin@antidotum.eu z nr ref.: pmb/prz/2017 wpisanym w temacie wiadomości.

Antidotum Agencja Zatrudnienia jest zarejestrowanym podmiotem, działającym na polskim rynku, prowadzącym działalność w zakresie pracy tymczasowej, doradztwa personalnego, pośrednictwa pracy na terenie RP i za granicą, wpisanym do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 15326.