Derksen Polska sp. z o.o.

PRACOWNIK PRODUKCJI/ OPERATOR MASZYN

  • Data publikacji:
  • 25-06-2018
  • Miejsce Pracy:
  • Gliwice

Derksen Polska Sp. z o.o. jest certyfikowaną Agencja Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego (nr certyfikatu 4042). Obecnie dla swojego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice, Gliwicka Strefa Ekonomiczna

Główne zadania:

- Prace manualne przy produkcji

- Obsługa maszyn na stanowisku pracy

- Składanie opakowań i ekspozytorów reklamowych z tektury

Od kandydatów oczekujemy:

- Zdolności manualnych, dbałości o szczegóły

- Gotowości do pracy

- Umiejętności pracy w zespole,

- Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji i obsłudze maszyn.

Oferujemy:

- Stałą pracę w systemie jednozmianowym, docelowo praca w systemie 2-zmianowym

- Umowa zlecenie (po 3 miesiącach możliwość przejścia na umowę o pracę)

- Pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

- Miłą atmosferę w miejscu pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres p.rzepka@derksen-polska.pl lub o kontakt telefoniczny +48 517 491 707.