Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA

Pracownik Produkcji, Operator maszyn, Praca fizyczna

  • Data publikacji:
  • 09-10-2020
  • Miejsce Pracy:
  • Łódź
  • Stanowisko:
  • Operator Maszyn

Fabryka Pierścieni Tłokowych "PRIMA" S.A. w Łodzi jest głównym producentem w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.
Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Pracownik Produkcji, Operator maszyn

Zadania:
· prace fizyczne przy produkcji pierścieni tłokowych
· obsługa maszyn do obróbki skrawaniem (konwencjonalnych typu szlifierki, tokarki, frezarki)

Wymagania:
· wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne,
· zdolności manualne,
· sumienność
· mile widziane doświadczenie w obsłudze tokarek, szlifierek konwencjonalnych,

Oferujemy:
· stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
· umowę o pracę,
· pracę od poniedziałku do piątku,
· opiekuna podczas procesu wdrożenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko pracownik produkcji, operator maszyn prowadzonego przez firmę Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi (Administratora), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.