Manpower

Pracownik produkcji - pakowacz

  • Data publikacji:
  • 15-09-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Grodzisk Mazowiecki

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko: Pracownik produkcji - pakowacz

Miejsce pracy: Natolin k. Grodziska Maz.
Numer ref. PPP/063/AJĘ

Zadania:

• Prace manualne na produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych
• Pakowanie gotowego wyrobu w folie bądź do kartonu
• Pakowanie ręczne bądź przy użyciu maszyny pakującej
• Przygotowanie asortymentu do wysyłki
• Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania:

• Chęć do pracy i zaangażowanie
• Sprawność manualna
• Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
• Możliwość pracy w systemie 2 lub 3-zmianowym
• Mile widziana znajomość podstawowej obsługi komputera

Oferujemy:

• Umowę o pracę
• 15 ZŁ BRUTTO/ H
• Kwartalna premia frekwencyjna 500 zł brutto
• Stabilną pracę (z opcją bezpośredniego zatrudnienia)
• Pracę w systemie 2 lub 3-zmianowym
• Opiekę przydzielonego Konsultanta Manpower
• Benefity Manpower

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:
"Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania."