Neue Arbeit Tremonia e.V.
Wraz z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko

Pracownik produkcji - pakowanie bakalii, Niemcy

  • Data publikacji:
  • 29-05-2017
  • Miejsce Pracy:
  • Dortmund

DWG Polska Sp. z o.o. poszukuje poszukuje osób które chcialaby podjac stala prace przy pakowaniu bakalii
Kraj: Niemcy (Dortmund)
Mile widziane osoby w wieku: 18-60.
Oferta również skierowana do par

Praca od 26.06.2017 przy pakowamiu bakalii
Stanowisko: pracownik produkcji

praca polegać będzie na przygotowywaniu mieszanek oraz pakowaniu bakalii – orzechów, suszonych i kandyzowanych owoców
w tym celu pracownik obsługuje maszyny, odmierza składniki i kontroluje jakość
inne zadania mogą być zlecane na bieżąco

Pracodawca oferuje:

- stawka brutto 10,72 euro
- zakwaterowanie
- zatrudnienie tymczasowe do podjęcia od zaraz na umowie obowiązującej do końca września 2017
- rzetelne wprowadzenie w obowiązki
- przejrzyste warunki zatrudnienia
- ubezpieczenie

- Wymagania podstawowe:

- preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem – jednak nie jest to warunkiem przesądzającym o wynikach rekrutacji
- zdolność do kooperacji
- odpowiedzialność
- dyspozycyjność od czerwca
- samodzielność

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:
rekrutacja@neuearbeit.pl z dopiskiem: Pakowanie bakalii, Dortmund