Krzysztof Zawadzki Praca dla Ciebie
Pracownik produkcji palet (bez języka/doświadczenia) - praca w Niemczech od zaraz

  • Data publikacji:
  • 08-08-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Lipsk
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJob Sp. z o.o. posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik produkcji palet (bez języka/doświadczenia)

Miejsce pracy: miasto Torgau (okolice Lipska, ok. 150 km od polskiej granicy), Saksonia, Niemcy

Opis stanowiska:

- obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
- nadzór nad przebiegiem procesu
- kontrola jakości wyprodukowanych palet
- prace porządkowe

Wymagania:

- gotowość do pracy w systemie zmianowym w Niemczech
- dyscyplina, pracowitość, uczciwość

Mile widziane prawo jazdy i możliwość wyjazdu własnym samochodem.

Oferujemy:

- stabilną pracę w renomowanej międzynarodowej firmie na pełny etat
- zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę tymczasową
- wynagrodzenie: podstawa + dodatki (+25% nocki, +50% niedziele)
- zorganizowane płatne zakwaterowanie
- opiekę polskiego koordynatora i rekrutera również po rozpoczęciu zatrudnienia
- zwrot kosztów badań lekarskich
- możliwość dalszego rozwoju w firmie

Jesteś zainteresowany szczegółami oferty? Skontaktuj się z nami już dziś, wyślij swoje CV lub zadzwoń:

E-mai: rekrutacjapracadlaciebie.com.pl
Nr tel. +48 795 993 318

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.