Krzysztof Zawadzki Praca dla Ciebie

Pracownik produkcji palet - Niemcy

  • Data publikacji:
  • 19-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • Niemcy, Saksonia, Torgau
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Firma Praca dla Ciebie dla agencji zatrudnienia EuropaJOB posiadającej certyfikat o numerze rejestru 8455 poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik produkcji palet

Miejsce pracy: Niemcy, Saksonia, Torgau

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn do produkcji palet euro i innych
  • praca fizyczna na linii produkcyjnej
  • nadzór nad przebiegiem procesu
  • kontrola jakości wyprodukowanych palet
  • prace porządkowe

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy poza granicami kraju
  • gotowość do pracy w systemie 4 zmianowym
  • dyscyplina, pracowitość i uczciwość

Oferujemy:

  • pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki (25% nocki, 50% niedziele, 100% święta)
  • opiekę polskiego koordynatora

Jesteś zainteresowany szczegółami oferty? Skontaktuj się z nami już dziś:

E-mail: rekrutacjapracadlaciebie.com.pl
Nr tel. 795993397

Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.