Randstad Polska
Szukasz pracy na wakacje? Masz więcej czasu od czerwca do września? Może chcesz sobie dorobić? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie ofertę pracy!

pracownik produkcji - praca na wakacje - od zaraz

  • Data publikacji:
  • 20-05-2022
  • Miejsce Pracy:
  • Garwolin
  • Stanowisko:
  • Pracownik Produkcji

Poszukujemy pracowników na stanowisko produkcyjne

Jeśli nie masz doświadczenia - nie martw się, przygotujemy Cię do pracy i przeszkolimy.

Zaaplikuj poprzez portal lub wyślij sms o treści PRACA NA WAKACJE, a my do Ciebie oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach oferty !

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową przez Randstad(opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK)
  • pracę w systemie zmianowym
  • dodatki za frekwencję (premia + paczki z kosmetykami)
  • dofinansowany transport na trasach: Puławy Garwolin; Dęblin- Łaskarzew Garwolin; Zambrzyków Garwolin; Pilawa Garwolin; Żelechów Górzno Garwolin; Godzisz Garwolin; Wilczyska Miastków Garwolin; Kletnia Garwolin; Stoczek Łukowski - Borowie - Wilchta - Parysów Choiny Garwolin; Dudka – Garwolin
  • pracę w klimatyzowanych pomieszczeniach
  • opiekę konsultanta Randstad podczas całego procesu rekrutacji i okresu zatrudnienia

Zadania:

  • pakowanie gotowych wyrobów
  • obsługa prostych maszyn na produkcji
  • wykonywanie czynności manualnych na linii produkcyjnej
  • praca za pomocą skanera

oczekujemy:

  • min 8 tygodni dyspozycyjności do pracy zgodnie z harmonogramem pracy
  •  przestrzegania zasad i wewnętrznych regulaminów pracy
  • nie oczekujemy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy !

Twoi znajomi również poszukują pracy?

Poleć im naszą ofertę, a będziecie mogli pracować na tej samej zmianie!

Agencja zatrudnienia nr wpisu 47