HR Navigator
PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA NIEMCY

  • Data publikacji:
  • 18-06-2019
  • Miejsce Pracy:
  • SAKSONIA
  • Wynagrodzenie:
  • 1250-1350 EURO NETTO MIESIĘCZNIE
  • Stanowisko:
  • Pracownik fizyczny

Opis stanowiska

  • praca na linii produkcyjnej (branża spożywcza),
  • umieszczanie produktów na linii montażowej,
  • filetowanie piersi z kurczaka,
  • pakowanie i sortowanie porcji pod kątem jakości i wielkości,
  • kontrolowanie jakości produktowej,
  • dwuzmianowy system pracy.

Wymagania

  • umiejętność pracy w szybkim tempie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zaangażowanie i motywacja.

Oferujemy

  • zapewnione bezpłatne zakwaterowanie,
  • miejsce pracy – Saksonia u przedsiębiorcy z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku,
  • legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (druk A1, karta EKUZ),
  • bezpłatne wyrobienie niemieckiej książeczki uprawniającej do pracy z żywnością,
  • stawka 9,49 euro brutto/h,
  • zarobki 1250-1350 euro netto miesięcznie,
  • dodatki po 6 miesiącach pracy,
  • możliwość docelowego zatrudnienia u niemieckiego Pracodawcy.

Napisz: monika.lipinska@hrnavigator.com.pl

Zadzwoń: +48 515 909 950, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.